Superstrava Super Sleep 80 kapslí

Kód: 3270
Novinka Množstevní sleva
Značka: Superstrava
807 Kč
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
2.10.2023

Super Sleep je produkt, který je mimořádně účinný a obsahuje výlučně přírodní látky. Ty se prokáží ke zlepšení stavu zdraví a psychiky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

L – tryptofan

Ve složení produktu Super Sleep se nachází aminokyselina s názvem L - tryptofan. Je známá ve výrobě výživových doplňků, protože má blahodárné účinky. Jedním z nich je také zlepšení kvality spánku. Dokáže pomoci při usínání, dopřeje člověku klidný spánek, a to bez jakéhokoli probouzení.

L – tryptofan patří mezi esenciální aminokyseliny. To znamená, že tělo si neumí tuto látku samé vytvořit a právě proto ji je třeba přijímat v rámci výživových doplňků. Kromě toho, že zlepšuje spánek, také příznivě ovlivňuje psychiku člověka a podporuje funkce lidského těla.

Valeriána lékařská

Mezi složky v doplňku stravy Sleep and relax patří také trvalá rostlina s názvem kozlík lékařský. Má skutečně blahodárné účinky, důsledkem čehož se dnes používá iv rámci přípravy doplňků stravy různého druhu.

V první řadě je vysoce účinná v rámci nespavosti. Má uklidňující vlastnosti, při kterých člověk dokáže zrelaxovat a v klidu usnout. Mimo jiné, kozlík lékařský se používá také na menopauzální příznaky, menstruační bolesti či depresivní stavy. Příznivě ovlivňuje psychiku člověka a je skvělým řešením i na zažívací potíže.

Mučenka pleťová

Co se týče složení v produktu Super Sleep, rostlinami to pokračuje. Mezi další léčivé rostliny patří například mučenka pleťová. Je známá již dlouhá léta a používá se v rámci terapeutických účelů. V první řadě působí příznivě na duševní zdraví. Zmírňuje deprese, psychické poruchy a jiné úzkostné stavy. Prohlubuje spánek, díky čemuž člověk dokáže usnout bez jakýchkoli problémů.

Mimo jiné, mučenka pleťová je skvělým řešením i na zažívací potíže, které jsou způsobeny stresem. Zmírňuje projevy žaludečních vředů a napomáhá i při zvýšeném bušení srdce. Mučenka pleťová tak dokáže opravdu uklidnit organismus. To až do té míry, že člověk nebude pociťovat stres, nervozitu či podráždění.

Chmel obecný

Velmi silné zastoupení v produktu Super Sleep má také chmel obyčejný. Obecně platí, že se jedná o bylinu, která má léčivé účinky. Obsahuje éterické oleje, ve kterých se nacházejí složky, jako například vosky, linalol, luparol, vitamín C, hořčiny či žluté barvivo.

Chmel obyčejný má v produktu Super Sleep velkou roli. Mezi jeho nejsilnější účinky totiž patří příznivé působení na nervozitu, uklidňující vlastnosti či zlepšení kvality spánku. Mimo jiné, chmel obyčejný se využívá i na migrény, podporu trávení, zvyšuje chuť k jídlu a urychluje hojení ran. V produktu Sleep and relax má chmel obyčejný zastoupení v množství 60 mg.

Tobolka HPMC

Kapsle HPMC je rostlinného původu, díky čemuž je vhodná i pro vegetariány, popřípadě vegany. Neobsahují ani škrob, lepek a jiné konzervační látky, což je velkým benefitem pro alergiky.

Složení

Tulsi - Bazalka posvátná (Ocimum sanctum), L-tryptofan, CALMOMIX® (Valeriana officinalis L., standardizovaný exktrakt 0,8% kyselina valerianic , Meduňka lékařská / Melissa officinalis L, extrakt, Passiflora incarnata L, extrakt, ( standardizovaný ) Chmel obecný /Humulus lupulus L, extrakt 4:1), kapsle HPMC rostlinná celulóza

Dávkování: 3x kapsle ve večerních hodinách zapít dostatečným množstvím vody.

 

Obsah aktivních látek

1 kapsule

Doporučená denní dávka (%)

Tulsi - Bazalka posvátná (Ocimum sanctum)

115 mg

Není stanovena

L-tryptofan

115 mg

Není stanovena

Valeriana officinalis L., standardizovaný exktrakt 0,8% kyselina valerianic

85 mg

Není stanovena

Meduňka lékařská / Melissa officinalis L, extrakt

35 mg

Není stanovena

Passiflora incarnata L, extrakt ( standardizovaný 2% flavonoid)

35 mg

Není stanovena

Chmel obecný / Humulus lupulus L, extrakt 4:1

15 mg

Není stanovena

Upozornění

Doplněk stravy. Výrobek není náhradou vyvážené a pestré stravy. Skladujte v suchu při teplotě do 25 stupňů. Chraňte před mrazem a přímým slunečním zářením. Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Skladujte mimo dosah dětí. Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním.

Výrobce: Altevita s.r.o., nám. Slobody 10, 921 01 Piešťany

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: