Earin ušné sviece 2 ks

Kód: WDS88
Množstevní sleva
Značka: Earin
108 Kč 89 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
28.5.2024

Earin ušní svíce s včelím voskem představují velmi účinnou metodu při odstraňování ušního mazu. Včelí vosk napomáhá zmírnit záněty ucha.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Earin ušní svíce s včelím voskem představují velmi účinnou metodu při odstraňování ušního mazu. Jsou vyráběny ručně z přírodní tkaniny, která je napuštěna včelím voskem a parafínem. Včelí vosk napomáhá zmírnit záněty ucha.

Nadměrná tvorba ušního mazu může být příčinou mnoha obtíží jako pískání, hučení, šum a pocit zalehlých uší. Tento maz v uchu tuhne a snižuje sluchový vjem. také důsledkem nesprávného čištění uší se ušní maz vtlačuje stále hlouběji do ucha. Maz však lze snadno odstranit pomocí ušní svíčky Earino.

Teplo vytvořené hořením svíčky změkčuje nahromaděný maz a vytvořený podtlak jej komínovým efektem vysaje. Zároveň dochází k vyrovnávání tlaku přes Eustachovou trubici v celé oblasti hlavy a krku. Ochranný plastový filtr na konci svíce a ochranný papírový kroužek zajišťují bezpečnost ušních svíček.

 

Kdy Earino ušní svíce pomáhají:

při potížích uší (pískání, hučení, tlaku, nedoslýchavosti),
při čištění uší a změkčení ušního mazu,
při akutní a chronické rýmě,
jako součást relaxace.

Složení:

bavlna, včelí vosk, parafín, platová ochranná vložka

Jak používat:

Aplikujte 1x týdně do pravého a levého ucha. Pro každé ucho je určen 1 ks ušní svíce Earino.

Návod k použití:

Svíčku nasuňte na papírový kroužek, který je součástí balení (stříbrná fólie bude směřovat pryč od ucha - pro lepší odraz tepla) a zapalte svíčku na širším konci.
Položte hlavu do vodorovné polohy a zasuňte svíčku užším koncem do ucha. Dbejte na správnou polohu svíčky. Svíčka musí být ve svislé poloze, aby nebyla nakloněna na boku.
Jakmile svíčka dohoří do 2/3, což musí být vždy nad papírovým kroužkem, vyjměte ji a uhaste v připravené sklenici vody. Hoření trvá 6-8 minut.

Balení:

2 ks ušních svíček, 1x papírový kroužek, návod k použití

Upozornění:

Určeno pouze k zevnímu použití. Nevhodné pro děti mladší 6 let. Není vhodné pro těhotné ženy. Uchovávejte v suchu do 25°C. Chraňte před přímým slunečním zářením. Skladujte mimo dosah dětí. Před použitím si podrobně přečtěte návod k použití. Práce se svící vyžaduje otevřený oheň. Dodržujte bezpečnostní předpisy při manipulaci s otevřeným ohněm za přítomnosti druhé osoby. Nepoužívejte při jakémkoli ušním onemocnění. Nepoužívejte v místech vystavených průvanu, přítomnosti plynu nebo hořlavých látek, nevystavujte zdrojům tepla. Při použití svíčky si chraňte vlasy ručníkem. Svíčku nemačkejte hluboko do ucha. Ušní svíčky Earino nemají stejný tvar, protože jsou vyráběny ručně.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: