Kyosun BIO Matcha Tea Trio 75g

Kód: 4934
Množstevní sleva
Značka: KYOSUN
484 Kč
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
2.10.2023

Představujeme Trio – všechny naše porcované čaje v jedné krabičce! Nyní máte možnost ochutnat celou nabídku Matcha Tea čajů v praktickém balení. 15x Harmony, 15x Imperial a 10x Premium udělají radost jak matcha začátečníkům, tak těm, kteří si pravidelně rádi vychutnávají různé řady matcha.

Detailní informace

Detailní popis produktu

PROČ PIT MATCHA TEA?

Jemně mletý japonský zelený čaj matcha obsahuje obrovské množství prospěšných látek. Je přibližně 10x silnější než běžný zelený čaj a obsahuje velký podíl antioxidantů, aminokyselin a theofylinu. Teofylin je čajový kofein, který se na rozdíl od toho v kávě uvolňuje postupně po dobu 3-6 hodin, což má příznivější vliv na lidský organismus. Matcha Tea je jediný čaj, který obsahuje zhruba 30 % vlákniny.

 

JAKÝ JE ROZDÍL MEZI JEDNOTLIVÝMI MATCHA ČAJI V BALENÍ?

Bio Matcha Tea Harmony je náš startovní matcha. Má silnou chuť a skvěle se tak hodí k dochucování různými sirupy, ovocnými šťávami nebo džusy. Je velmi oblíbený u těch, kteří s matcha teprve začínají.
Bio Matcha Tea Imperial je chuťově o něco jemnější, ale má stále silnou zemitou chuť. Imperial je velmi všestranný matcha. Chutná skvěle sám o sobě, ale i dochucovaný.
Bio Matcha Tea Premium je už matcha opravdu jemné chuti. Premium doporučujeme pít bez dochucování, nanejvýš s pár kapkami citrónové šťávy. Jemnou a rafinovanou chuť tohoto matcha nejlépe oceníte až po vyzkoušení předchozích řad.

KDE SE BIO MATCHA TEA HARMONY PĚSTUJE?

Harmony se pěstuje v japonských oblastech Shizuoka a Aichi, Bio Matcha Tea Imperial pochází oblasti Shizuoka, a Premium se sklízí v oblasti Aichi, kde se čaj sklízí výhradně ručně.

 

JE BIO MATCHA TEA PRAVIDELNĚ TESTOVÁN?

Ano, všechny naše typy čajů pravidelně testujeme na kvasinky, plísně, pesticidy a bakterie. coli. Výsledky testů naleznete vždy na našem webu, nebo o ně můžete požádat e-mailem. Při žádosti o testy uveďte číslo šarže, které naleznete na spodní straně krabičky. Pravidelné testy jsou garancí kvality a pokud se chystáte ke koupi čaje matcha jiné značky, tak buďte při jeho výběru velmi obezřetní. Zejména jeho levné náhražky, které pocházejí většinou z Číny, nemají stejné vlastnosti jako ten pravý z Japonska. Vyžadujte od prodejce aktuální testy, které se vždy musí shodovat s aktuální šarží nabízeného čaje.

JAKÁ JE DOPORUČENÁ DENNÍ DÁVKA?

Doporučená denní dávka u dospělého člověka je 4-6 gramů. Těhotné, kojící a děti cca 2 gramy denně.

JAK SE BIO MATCHA TEA PŘIPRAVUJE?

Nejlépe si matcha připravíte v šejkru nebo uzavíratelné láhvi. Do nádoby nasypte porci Matcha Tea a řádně protřepejte ve studené, popř. teplé vodě. Při přípravě za tepla by neměla teplota přesáhnout 70 °C. V naší nabídce naleznete také širokou nabídku šejkrů, které jsou certifikovány pro styk s potravinami a neobsahují žádné nežádoucí látky, jako jsou například BPA.

KOLIK SÁČEK BALENÍ OBSAHUJE?

V balení je 15 sáčků Bio Matcha Tea Harmony, 15 sáčků Bio Matcha Tea Imperial a 10 sáčků Bio Matcha Tea Premium.

JAK MATCHA TEA SKLADOVAT?

Jednotlivé kapsy již jsou vyrobeny tak, aby matcha ideálně chránily před vzduchem a světlem.

JAKÁ JE TRVANLIVOST PRODUKTU?

Trvanlivost Bio Matcha Tea je 24 měsíců.

OBSAHUJE BIO MATCHA TEA NĚJAKÉ ALERGENY? JSOU NĚJAKÁ RIZIKA SPOJENÁ S KONZUMACÍ ČAJE?

U tohoto produktu nejsou známy žádné alergeny. Bio Matcha Tea nedoporučujeme pít na lačný žaludek. Jedná se o velmi silný čaj a na prázdný žaludek může způsobit nevolnost.

KDE SE PRODUKT VYRÁBÍ?

Původ Bio Matcha Tea je v Japonsku a balení do 2g a 1,5g sáčků provádí společnost Kyosun s.r.o.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: