Superstrava Super Masticha Probiotics & Prebiotics 80 kapslí

Kód: 4593
Množstevní sleva
Značka: Superstrava
809 Kč 669 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
28.5.2024

Máte potíže s trávicí soustavou a potřebujete nakopnout metabolismus? Masticha probiotics prebiotic je produkt obsahující vysoce účinné složky, které pročistí organismus a také slouží jako antioxidanty.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Podporuje trávení

Masticha probiotics prebiotic obsahuje kombinaci dvou účinných látek. Jedná se o Mastichu powder a inulin. Masticha powder je známá pro léčbu žaludečních vředů a jiných trávicích obtíží.

Tato účinná látka zmírňuje projevy tohoto onemocnění a také slouží jako prevence vzniku žaludečních vředů. Masticha powder je skvělým řešením také na podporu trávení, zmírnění zánětů žaludku či na pomoc při léčbě nevolností různého druhu.
Inulin

Inulin je rostlinná vláknina, která napomáhá růstu prospěšných bakterií žaludku. Díky tomu působí jako prebiotikum. Inulin napomáhá při zažívání, odstraňuje zácpu a pomáhá udržovat rovnováhu trávicí soustavy.

Tato účinná látka má velký význam i při detoxikaci organizmu, kdy pomáhá budovat správnou střevní mikroflóru. Zajímavostí je, že inulin se v současnosti využívá i jako náhražka cukru pro diabetiky, protože z větší části jej tvoří jen fruktóza.

Přírodní probiotika

Masticha probiotics prebiotic obsahuje Lactosphore, což jsou probiotika založená na přírodní bázi. Jak je dobře známo, množství probiotik obsahuje bifidobakterie nebo kmeny laktobacilu. Lactosphore je komplex, který tyto druhy bakterií neobsahuje. To je výhodné i pro lidi trpící alergiemi různého druhu. Díky tomu se totiž jedná o veganský produkt.

Lactosphore jsou probiotika založená na půdních prospěšných bakteriích. Jejich účinky však o to slabší rozhodně nejsou, právě naopak. Takto založená probiotika totiž nekonzumují prospěšné bakterie tenkého střeva. Lactosphore jsou probiotika, která brání růstu hnilobných mikroorganismů. Ty by mohly způsobit různé zažívací potíže.

Složení

Mastich Powder ( Pistacia lentiscus Var. Chia), Inulin - vláknina z kořene čekanky (Cichorium intybus), Lactospore 6M Probiotics (Bacillus Coagulans 1205-LactoSpore 6 BLN)

 

Obsah aktivních látek

1 kapsule

Doporučená denní dávka (%)

Mastich Powder ( Pistacia lentiscus Var. Chia)

168 mg

Není stanovena

Inulin - vláknina z kořene čekanky (Cichorium intybus)

112 mg

Není stanovena

Lactospore 6M Probiotics (Bacillus Coagulans 1205-LactoSpore 6 BLN)

70 mg

Není stanovena

Upozornění

Doplněk stravy. Výrobek není náhradou vyvážené a pestré stravy. Skladujte v suchu při teplotě do 25 stupňů. Chraňte před mrazem a přímým slunečním zářením. Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Skladujte mimo dosah dětí. Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním.

Výrobce: Altevita s.r.o., nám. Slobody 10, 921 01 Piešťany

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: