Altevita Collagen Peptides Pure Premium 240g

Kód: 5162
Množstevní sleva
Značka: ALTEVITA
537 Kč 444 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
16.4.2024

Kolagen se považuje za hlavní složku pokožky. Tvoří ji, dokonce, až v množství 80%. Jak dobře víme, kůži ovlivňují mnohé faktory, důsledkem čehož může produkce kolagenu zanikat. Proto řada přichází na produkt Verisol, který je v tomto případě skvělým řešením.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Lidé, kteří vyzkoušeli Verisol potvrdili, že mají hladší, pevnější a zářivější pokožku. Tento produkt totiž zabraňuje ztrátě kolagenu, což je velkým benefitem. Verisol také redukuje vznik vrásek a celulitidy. Mimo jiné, kolagen v těle napomáhá i rychlejšímu růstu nehtů, zabraňuje jejich lámavosti a zlepšuje celkovou povrchovou strukturu.

Výhodou produktu Verisol je i to, že je vyroben z těch nejkvalitnějších surovin. Působí i na část pokožky s názvem derma, která se nachází v její hloubce. Právě tímto se pozitivně odlišuje od ostatních lokálních krémů, které účinkují jen na povrchu.
Jak účinkuje Verisol?

Co se týče účinků produktu Verisol, v první řadě je důležité říci to, že specifické peptidy jsou výsledkem různých katabolických procesů. Zvyšují celkový metabolismus kolagenu, díky čemuž se vyrovnává jeho degradace v dermu. Výsledkem je dodání kolagenu a extracelulární matrix. Tyto složky se totiž vlivem prostředí a věku redukují.
Zlepšuje zdraví pokožky

Verisol obsahuje zmíněné specifické peptidy, které podporují tvorbu kolagenu. Díky tomu zlepšují celkový stav a zdraví pokožky. Verisol se podává ústně, přičemž ovlivňuje produkci kolagenu již zevnitř. Množství vědeckých studií také potvrdily, že Verisol zmírňuje tvorbu vrásek a zvyšuje vlhkost pokožky.

Vyšší elasticita1

Díky obsahu produktu, Verisol působí také na elasticitu pokožky. V rámci tohoto účinku byly provedeny i vědecké studie, které potvrdily, že ženy ve věku 35–55 let měly po použití Verisolu až o 15 % vyšší elasticitu. Tato studie probíhala několik týdnů, přičemž se zjistilo, že ženy měly stále vyšší elasticitu pokožky. Mimo jiné velkou výhodou je i perorální užívání, které má vyšší účinnost.

1Perorální suplementace kolagenových peptidů příznivě ovlivňuje fyziologii lidské kůže: placebem kontrolovaná studie.

Proksch E., Segger D., Degwert J., Schunck M., Zague V., Oesser S. Skin Pharmacol Physiology, srpen 2013

Redukuje vrásky2

Tak, jak jsme si již výše vzpomínali, přípravek Verisol dokáže zmírnit projevy vrásek a jejich redukci. Uskutečnila se také studie, kde se zaměřili na více než 100 žen ve středním věku. Prokázalo se, že Verisol redukuje vrásky již po čtyřech týdnech, přičemž se podporuje i tvorba prokolagenu.

Orální příjem specifických kolagenových peptidů redukuje vrásky a zvyšuje syntézu dermální matrice.

Proksch E., Segger D., Degwert J., Schunck M., Zague V., Oesser S. Skin Pharmacol Physiology, Prosinec 2013
Snižuje celulitidu

Verisol je produkt, který obsahuje speciální peptidy. Ty dokáží i snížit projevy celulitidy, popřípadě ji redukovat. Celulitida, nebo jinak řečeno pomerančová kůže, je problémem přibližně 85% žen po celém světě. I to je důvod, proč se uskutečnila vědecká studie, která se zabývala účinky produktu Verisol na celulitidu.

Tento problém vzniká zejména důsledkem podkožního tuku, popřípadě nadbytkem intersistální tekutiny. Verisol je i v tomto případě skvělým řešením, protože jako z mála produktů účinkuje přímo na extracelulární matrix, čímž zvyšuje efektivitu účinků.

Výrazně zlepšuje skóre celulitidy3

Nedávno byla provedena studie, které se zúčastnilo něco přes 105 žen. Potvrdilo se, že příjem 2,5 g Verisolu perorálně dokáže snížit skóre celulitidy. Celkový účinek byl měřen po 3 až 6 měsících a bylo prokázáno, že Verisol obnovuje normální strukturu kůže a podkožní tkáně.

První výsledky už bylo na těle vidět po 3 měsících, ale po šesti to bylo maximálně patrné. Vše také závisí na indexu hmotnosti a na celkovém stavu pokožky. Mimo jiné, studie se prováděla ve srovnání se ženami, kterým byl dán jen placebo efekt.

3JOURNAL OF MEDICAL FOOD, J Med Food 00 (0) 2015, 1 – 9, DOI: 10.1089/jmf.2015.0022, Doplněk stravy se specifickými kolagenovými peptidy má příznivý účinek na morfologii celulitidy, který závisí na indexu

Michael Zague, Steffen Oesser, Ehrhardt Porksch

Podporuje růst a zdraví nehtů4

Kolagen je známá stavební část nehtů. Při jeho nedostatku tak pochopitelně dochází k jejich lámavosti. Mimo jiné, množství žen trpí právě třepením nehtů, jejich olupováním a drsností. Verisol je v tomto případě ideálním řešením. Výrazně totiž zlepšuje zdraví nehtů, což se opět potvrdilo i v jedné z mnoha studií.

Účinky Verisolu na nehty se prokázaly ve studii, kde se zúčastnilo několik desítek lidí. První účinky se objevily již po dvou měsících. Po půlroce se zdraví nehtů zlepšilo téměř o polovinu, což jsou skvělé výsledky! Přes 75 % žen vnímalo po šesti měsících své nehty jako zdravější, delší a pevnější.

4Hexsel D, Zague V, Schunck M, Siega C, Camozzato FO, Oesser S. Perorální suplementace se specifickými bioaktivními kolagenovými peptidy zlepšuje růst nehtů a snižuje příznaky jejich lámavosti. J Cosmet Dermatol. 2017;00:1-7. https://onlinelibrary.wiley.com/doi/10.1111/jocd.12393

Ženy kolagen skutečně zbožňují!

Po testování produktu Verisol se prokázalo, že ženy si tento přípravek ihned obloubili. Mimo jiné, Verisol zlepšuje stav pleti nejen zvenku, ale také zevnitř. Ženy právě proto preferují používání kolagenu. Výrazně to zlepšuje jejich zdraví, což je vidět hned po několika měsících. V některých zemích jsou dokonce zavedeny i potraviny s obsahem kolagenu, které najdete v běžných řetězcích. Brzy se očekává, že tento trend bude rozšířen také do USA nebo Evropy.

Ženy kolagenu v produktu Verisol skutečně důvěřují. Tento produkt zlepšuje pevnost a pružnost pokožky, zmírňuje vrásky a je skvělým řešením i na redukci celulitidy. Mimo jiné, kolagen napomáhá proti rychlým projevům stárnutí, a tak bude vaše tělo krásné nejen zvenčí, ale také zevnitř. V neposlední řadě, Verisol poskytuje svým zákazníkům možnost zlepšit si osobní péči a udělat něco pro sebe a své zdraví.
Dokonalá péče s potěšením

Verisol se v mnoha produktech nachází jako doplňkový přípravek a proto jsou jeho možnosti nekonečné. Může se zpracovat v podobě kapalin, ale i tuhých látek, potahovacích tablet či dietních nápojů. Tento produkt a jeho látky můžete však najít i v jídlech, jako je například kvalitní čokoláda.

 

SLOŽENÍ

Hovězí hydroliozovaný kolagen, VERISOL Bioactive Collagen Peptides

 

DÁVKOVÁNÍ

2 čajové lžičky zalít vodou / rostlinným mlékem nebo přidat do oblíbené kaše či pudinku

 

Výživové údaje na 100g

Energetická hodnota ........... 1687,5 KJ / 397,5 kcal

Tuk ................................................. .......... 1,43 g

z toho nasyt. mast. kyseliny .................... 0,68 g

Sacharidy ................................................. 0,00 g

z toho cukry ........................................... 0,00 g

Bílkoviny ................................................. 95,40 g

Sůl ................................................. .............. 1,25 g

Vláknina ................................................. .. 0,00 g


Obsah aktivních látek 8 g (denní dávka)

Doporučená denní dávka (%)

Hovězí hydroliozovaný kolagen  6000 mg* (Není stanovena)

VERISOL Bioactive Collagen Peptides 2000 mg *(Není stanovena)

Upozornění

Doplněk stravy. Výrobek není náhradou vyvážené a pestré stravy. Skladujte v suchu při teplotě do 25 stupňů. Chraňte před mrazem a přímým slunečním zářením. Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Skladujte mimo dosah dětí. Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: