Almawin Tekutý prací prostředek SPORT and OUTDOOR 750 ml

Kód: 10032
Novinka Množstevní sleva
Značka: Almawin
277 Kč 229 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
18.4.2024

Pro sportovní a funkční oblečení.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Počet praní: 16.

Ekologicky vypere všechny nečistoty. Účinně odstraňuje stopy potu. Při praní zachovává funkčnost membránových tkanin (jejich prodyšnost a funkčnost). Při praní zachovává účinnost a kvalitu moderních materiálů jako jsou speciální vlákna, mikrovlákna, plavecké oblečení, membránové tkaniny a pod.

Pracího účinku a tím i ochrany speciálních tkanin je dosaženo jedinečným složením. AlmaWin Sport + Outdoor obsahuje čisté cukrové tenzidy (vyrobené z brambor, kukuřice a cukrové třtiny a cukrové řepy), sulfáty z rostlinných olejů, směs solných kyselin a kyselinu citrónovou pro změkčení vody a zlepšení pracího efektu. Neobsahuje mýdlo, které by mohlo narušit ochranné membrány a vlákna. Pro dezinfekci a vůni je přidán BIO levandulový éterický olej.

Teplota: 20–40 °C.

Bez mýdla a enzymů. Přírodní inhibitor zápachu. Dermatologicky testováno.

Bez syntetických vůní, barviv a konzervačních látek.

Dávkování: podle tvrdosti vody a míry zašpinění prádla

Měkká voda: 40-60 ml

Středně tvrdá voda: 50-70 ml

Tvrdá voda: 60-80 ml

1 uzávěr = 30 ml

Ruční praní: 1/2 uzávěru na 5 litrů vody. Vhodné pro všechny tvrdosti vody.

Tipy a triky pro delší životnost funkčního oblečení: Před praním zkontrolujte, zda v zásobnících nezůstaly zbytky klasického prášku, především aviváž, která nejvíce porušuje ochranné membrány. Nejlepší je zásobníky propláchnout čistou vodou. Perte při maximální doporučené teplotě, praní bude účinnější. Nedoporučujeme použití změkčovače vody. Na velmi špinavá místa naneste AlmaWin Sport+Outdoor v koncentrované podobě, nechte vsáknout a poté vložte do bubnu pračky. Nezapomeňte před praním zapnout všechny klasické i suché zipy. Uchráníte tak prané věci před možným poškozením. Funkční oblečení nikdy příliš neždímejte a z pračky vytáhněte před ždímáním, zbytečně by mohlo dojít k porušení ochranných membrán. Nejvhodnější je mokré věci rozvěsit a nechat volně uschnout.

Složení: > = 5% <15% neiontové povrchově aktivní látky (cukrové tenzidy), aniontové povrchově aktivní látky (sírany mastných alkoholů), <5% vůně (levandulový olej), linalool. Další složky: voda, ethanol, sodné soli kyseliny jantarové a polyasparagové, kyselina citrónová, ricinoleát zinečnatý, kyselina mléčná.

Může způsobit alergické reakce.

96% složek je přírodního původu. Obsahuje linalool. HODNOTA PH: 5,5 - 8

Certifikát: ECOCERT, VEGAN

Láhev vyrobena ze 100% recyklovaného plastu, recyklovatelná.

Štítek: Štítek je vyroben z recyklovatelných materiálů a je vytištěn inkousty bez obsahu minerálních olejů.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: