Organic India Liver Kidney Care – zdravá játra a ledviny, žlučové cesty 60 kapslí

Kód: 8882
Novinka Množstevní sleva
Značka: Organic India
373 Kč 308 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
19.6.2024

Liver Kidney Care (zkratka LKC) je přírodní bylinný přípravek příznivě působící na činnost jater a ledvin. Přispívá k vylučování škodlivých látek z těla.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Liver Kidney Care je přírodní bylinný přípravek příznivě působící na činnost jater a ledvin. Má regenerační účinek, zajišťuje ochranu jater před působením škodlivých látek, přispívá k lepší funkci ledvin, vylučování žlučníkových a ledvinových kamenů. Vlivuje na regulaci metabolismu tuků. Přispívá ke zlepšení chuti k jídlu v době rekonvalescence ak vylučování škodlivých látek z těla.

V tradiční přírodní medicíně se tato originální směs bylin používá pro její ochranný vliv na játra, trávicí systém, má antialergické, protisrážlivé a antioxidační účinky.

Působí u žlučových a ledvinových kamenů (úspěšnost 94 %, výsledek více než 100 studií), stimuluje činnost žlučníku. Má protivirový a protibakteriální účinek, pozitivně působí na zánět jater (hepatitidu). Podporuje funkci jater (kombinace Kutki a Bhumyamalaki má prokazatelný účinek na játra).

Pomáhá léčit zánět močového měchýře a močových cest, podporuje funkci ledvin. Snižuje vysoký tlak a hladinu krevního cukru u diabetiků. Používá se při kašli, astmatu a bronchitidě, snižuje horečku.
Způsob užívání Liver Kidney Care

Jsou účinnější tobolky, prášek nebo čaj?

Platí, že nejefektivnější a nejúčinnější forma užívání ajurvédských bylin jsou tobolky. Tobolková forma má vyšší účinnost kvůli postupnému uvolňování obsahu tobolky v trávicím traktu, díky čemuž není třeba užívat vysoké množství byliny jako například u prášků (churna) nebo čajů. Samotná kapsle je z rostlinné celulózy, nijak tak nezatěžuje trávení a je vhodná iv případě introlerancí, například celiakie.

Jsou účinnější drcené byliny nebo extrakty?

V případě ajurvédských bylin doporučujeme užívat vždy v první řadě drcené byliny. Extrakty jsou ve většině případů připravovány z méně kvalitních bylin a nedisponují proto ani BIO či EKO certifikáty, stejně tak jsou ve většině případů také méně účinné. Do naší nabídky vybíráme vždy v první řadě drcené byliny, protože jde o v ajurvédě tradiční a kvalitnější formu.

Jak mám užívat Liver Kidney Care?

Obecně doporučujeme v případě méně závažných potíží nebo při preventivním užívání dávkování 1 kapsle 2krát denně. Pokud je to nutné, lze dávkování zvýšit.

V případě akutních nebo přetrvávajících potíží doporučujeme dávkování 2 kapsle 2krát denně.

Složení

Bhumyamalaki – Chanca piedra (Phyllanthus niruri) celá bylina 125 mg,
Katuki (Picrorhiza kurroa) oddenek 100 mg,
Punarnava – Berhavia rozkladitá (Boerhaavia diffusa) kořen 100 mg,
tobolky z rostlinné celulózy

Dávkování

1 až 2 tobolky dvakrát denně spolu s jídlem.

Doporučuje se užívat nejméně tři měsíce. Může se užívat dlouhodobě.

Doporučuje se užívat spolu s tobolkami Immunity.

Balení

60 vegetariánských bezlepkových kapslí

Další informace

Země původu
Indie

Všechny byliny použité v našich ajurvédských produktech byly vypěstovány na ekologických farmách v Indii a splňují certifikáty BIO kvality a ekologického zemědělství.

Nepřekračujte doporučené dávkování. Nepoužívejte jako náhradu pestré stravy. Přípravek není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Uchovejte mimo dosah malých dětí. Skladujte na chladném a suchém místě. Nevystavujte slunečnímu záření.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: