Altevita BIO Ginko Biloba prášek 90g

Kód: GF006
Množstevní sleva
Značka: ALTEVITA
229 Kč 189 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
19.6.2024

Ginkgo zlepšuje krevní oběh, zvyšuje duševní výkonnost a zlepšuje náladu. Je jednou z nejprodávanějších bylin na světě.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jinan dvoulaločný (Ginkgo Biloba) je jedním z nejstarších a nejodolnějších živých stromů. Jeho listy jsou bohaté na živiny, obsahují silné antioxidanty jako flavonoidy a terpenoidy.

Ginkgo zlepšuje krevní oběh, zvyšuje duševní výkonnost a zlepšuje náladu. Je jednou z nejprodávanějších bylin na světě.

Proč užívat ginkgo biloba

Deprese a změny nálady

Pacientům s diagnostikovaným mírným stupněm deprese může ginkgo biloba pomoci jako antidepresivum.

antioxidanty

Ginkgo biloba poskytuje organismu silné antioxidanty, které jsou potřebné k odstranění buněk před škodlivými účinky volných radikálů a na regeneraci buněk v těle. Jsou velmi důležité jako prevence srdečních onemocnění, rakoviny a mnoha dalších závažných onemocnění.

Šumění nebo zvonění v uších

Studie ukazují, že Ginkgo Biloba pomáhá při léčbě šumu nebo zvonění v uších. Stále není jasné, jak tato rostlina podporuje zdravý sluch, ale předpokládá se, že jim zlepšuje tok kyslíku v sluchových orgánech.

vyšší libido

Ginkgo pomáhá při zvyšování toku krve v pohlavních orgánech, což zvyšuje libido u žen iu mužů. Zároveň ginkgo zvyšuje průtok krve do rukou a nohou a zmírňuje také křeče.

Alzheimerova choroba

Stále není objeven žádný stoprocentní lék na Alzheimerovu chorobu a není také zcela objasněn, což tuto chorobu způsobuje. Každopádně mnoho lékařů pevně věří, že Ginkgo Biloba přispívá pozitivně, zvyšuje průtok krve do mozku, nervové vysílače a zlepšuje pomalou degeneraci mozkových buněk.

Parkinsonova choroba

Parkinsonova choroba je spojena s nekontrolovatelnými pohyby, ztrátou koordinace a rovnováhy a předpokládá se, že pravidelné používání Ginkgo biloba zmírňuje tyto příznaky. Bylina zvyšuje průtok krve do mozku a poskytuje vyšší koncentraci neurotransmiterů přítomných v mozku.

mrtvice

Ginkgo biloba pomáhá předcházet mrtvici tím, že minimalizuje tvorbu krevních sraženin v tepnách a zlepšuje tok krve do hlavních orgánů včetně mozku. U pacientů s mozkovou příhodou může Ginkgo biloba pomoci obnovit poškozené mozkové buňky.

roztroušená skleróza

Neustále probíhají výzkumy o této nemoci, ale vědci se domnívají, že Ginkgo biloba bude v budoucnu užitečná bylina pro léčbu škodlivých účinků roztroušené sklerózy.

Studie ukázaly, že živiny, které se nacházejí v listech ginkgo biloba mohou pomoci při léčbě následujících specifických onemocnění:

demence

Problémy se sítnice

tinitus

Kardiovaskulární onemocnění (vysoký krevní tlak)

Kromě toho může Ginkgo Biloba pomoci zlepšit náladu a koordinaci, jakož i zvýšit úroveň energie, sílu a duševní výkonnost.

Doporučené dávkování:

1 čajová lžička 2 - 3 x denně. Ginkgo biloba lze přidávat do jogurtů, nápojů a zmrzlinových mléčných výrobků nebo se smíchá s jinými superfood potravinami pro znásobení účinků.

Nevhodné pro děti do 3 let. Nevhodné pro těhotné a kojící ženy.

 

Výživové údaje na 100g:

Energetická hodnota: 1321kJ / 317kcal
Tuk: 8,36g z toho nas.mast.kys: 2,80g
Bílkoviny: 11,61g
Sacharidy: 31,60g z toho cukry 7,26g
Vláknina: 32,32g
Sůl: <0,01 g

 

 

Expirace: 11/2021

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: