CarnoMed Sulforafan Extra 60 kapslí

Kód: 9516
Novinka Množstevní sleva
Značka: CarnoMed
1 047 Kč 865 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
18.4.2024

Prémiové nutraceutikum. Obsahuje účinnou kombinaci aktivního enzymu myrozinázy a glukorafanu. Působí jako účinná prevence proti onkologickým onemocněním, podporuje přirozené detoxikační procesy v buňkách, snižuje hladinu cukru a inzulínovou rezistenci u diabetiků.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Trápí vás oslabená imunita nebo trpíte chronickým zánětem?
Týkají se vás poruchy autistického spektra?

1 kapsle obsahuje tolik účinné látky jako 5 kg čerstvé brokolice.

Účinnou látku jako vůbec první na světě objevila, koncem 50. let 20. století slovenská vědkyně Prof. RNDr. Kateřina Horáková, DrSc., která zkoumala protirakovinný účinek přírodního sulforafanu, na lidských rakovinných buňkách in vitro.

Sulforafan se nachází v brokolici. Má fyziologický přínos a poskytuje ochranu před chronickými onemocněními. V brokolici se nachází ve formě glukorafaninu.
Pro využití účinků je nutná přítomnost enzymu myrozináza. Ta glukorafanin přemění v těle na sulforafan a umožní využít jeho výhod.

Sulforafan brání vzniku, růstu a expanzi více druhů rakoviny, včetně rakoviny prsu, prostaty, tlustého střeva, kůže, plic, žaludku a močového měchýře.

Studie prokázaly, že riziko nemocí, jako je cukrovka, kardiovaskulární onemocnění, žaludeční onemocnění, neurodegenerativní onemocnění, oční onemocnění a nemoci dýchacích cest, se snižuje úměrně se spotřebou sulforafanu.

Pozitivně ovlivňuje i poruchy chování dětí postižených autismem, které výrazně redukuje při pravidelném užívání sulforafanu.

Mnohonásobná ochrana již za méně než 0,75 € na den!

Sulforafan je považován za ochranný štít proti rakovině. Ve světě jako první objevili a prozkoumali protirakovinný potenciál sulforafanu v roce 1968 slovenští vědci, Kateřina Horáková a kolektiv. Výsledky byly publikovány v slovenském onkologickém časopise Neoplasma SAV (1968).

Sulforafan tvoří všeobecný protirakovinný ochranný štít – blokuje několik kroků (nebo kaskádu kroků) společně se podílejících na tvorbě rakoviny. Sulforafan útočí na vznik a růst rakoviny z několika stran současně. Je vhodný také při suplementární – doplňkové léčbě některých typů rakoviny. Kromě uvedených mechanismů boje proti rakovině sulforafan také výrazně zvyšuje účinnost některých běžně používaných protirakovinných léků.

Obsah v jedné kapsli:

Brokorafan® 200 mg* (glukorafanin rafinovaný ze semen brokolice, standardizovaný na 9-11% glukosinolátů a myrozinázy)
objemové činidlo mikrokrystalická celulóza
protispékavá látka stearan hořečnatý
obal tobolky hydroxypropylmethyl celulóza (gastrorezistentní tobolka)

* Denní dávka není stanovena

60 kapslí v balení

Složení: Aktivovaný glukorafan, vyrobený z klíčků semen brokolice (Brassica oleracea italica) s obsahem glukosinolátů a myrozinázy.

Neobsahuje: lepek, kvasnice, pšenici, kukuřici, vajíčka, přídavný cukr, škrob, konzervační látky, arašídové nebo jiné ořechy, ryby nebo korýši.

Doporučené dávkování dospělí: Sulforafan se užívá 1 tobolka denně s jídlem.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: