Altevita Cistus & Levandule 100g

Kód: 6578
Novinka Množstevní sleva
Značka: ALTEVITA
215 Kč 178 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
24.7.2024

Cistus Incanus je bylinka, která je známá již po staletí. Předkové tuto bylinku používali k prevenci kardiovaskulárních onemocnění, léčbě respiračních a virových chorob. V současnosti se vyrábí čaj Cistus + levandule, který má vysoce příznivé účinky na zdraví.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Výrazné zmírnění stresu

O čaji Cistus + levandule je známo, že dokáže výrazně redukovat stres. Právě ten patří mezi nejčastější faktory vzniku různých zdravotních komplikací. Pokud se vám nedaří stres zmírnit samovolně, vyzkoušet můžete čaj Cistus, který vás dokáže uklidnit. Díky tomu budete mít možnost předcházet i různým onemocněním, a to nejčastěji těm civilizačním.
Zaručené zlepšení nálady

Čaj Cistus + levandule se může užívat iv případě úplného zdraví. Slouží totiž k celkovému zlepšení kvality života. K tomu patří i podpora nálady a zvýšení energie. Potřebné je však pravidelné užívání. Po užití se budete cítit skvěle. Energie tak budete mít dostatek ik vykonávání různých fyzických aktivit během celého dne.
Snížený výskyt zubního plaku

V ústech se nacházejí různé druhy bakterií, které se v tomto prostředí vyskytují přirozeně. Čaj Cistus + levandule obsahuje kombinaci látek, která zajišťuje výrazné snížení výskytu zubního plaku v dutině ústní. To také podpoří prevenci onemocnění v této oblasti, jako například vznik zubního kazu.
Prevence srdečních onemocnění

Mimo jiné, bylina Cistus Incanus slouží také jako prevence kardiovaskulárních onemocnění. Mezi ty patří infarkt myokardu nebo ischemie srdce. Jedná se o civilizační choroby, které je třeba řešit již v začátcích. Díky čaji Cistus + levandule máte možnost těmto a podobným onemocněním předcházet.
Léčba lymské boreliózy

O čaji Cistus je známo, že dokáže napomáhat při onemocnění, jako je lymská borelióza. To ovšem není všechno. Tato bylina totiž dokáže lymské borelióze naprosto předejít. Cistus Incanus totiž obsahuje manoyloxidy. Tato látka dokáže chránit organismus a bojovat proti bakterii Borrelia burgdorferi. Právě tato bakterie způsobuje onemocnění lymskou boreliózou.
Vysoký obsah antioxidantů

Po přezkoumání byliny Cistus Incanus se potvrdilo, že obsahuje i velké množství antioxidantů. Má tak významný antioxidační potenciál, a to zejména v kombinaci s flavonoidy a polyfenoly. Díky tomu i čaj Cistus + levandule dokáže odstranit volné radikály z tělesných buněk. V důsledku toho se redukují i ​​škody, které byly způsobeny oxidací přímo v těle.
Boj proti infekčním onemocněním

Cistus Incanus je bylina, která má také antivirové účinky. To znamená, že čaj Cistus + levandule může být použit také k léčbě virových infekcí. Velkým benefitem je, že tato cistusová bylina nějakým způsobem nepoškozuje hostitelské buňky v těle. To se totiž může stát u mnoha jiných přírodních léčeb. Cistus Incanus je dokonce účinný iv rámci chronických virových infekcí.
Zvýšení obranyschopnosti organismu

Základem všeho je imunitní systém, který by měl být v dobrém stavu. Čaj Cistus + levandule obsahuje látky, které dokáží zvýšit celkovou obranyschopnost organismu. Vlivem toho lze předcházet i respiračním infekcím, které se vyskytují velmi často zejména v chladnějším období.
Přírodní složení

Chcete-li zlepšit vaše zdraví, čaj Cistus + levandule je skutečně to pravé řešení pro vás! Obsahuje totiž výlučně přírodní složky, které zajišťují všechny zdravotní benefity. Sušený čaj Cistus se ručně sklízí z polí přímo na Krétě. Už po prvním použití vás okouzlí úžasnou chutí a nezaměnitelným aroma. Čaj Cistus + levandule je, mimo jiné, i bez obsahu kofeinu. Vychutnat si jej tak můžete kdykoli přes den.

 

Složení: 95% Cistus Incanus (Cist šedavý) - list, 5% levandule lékařská - květ.

Příprava: 1 lžičku sušiny (3g) zalijte 2dl vroucí vody a nechte 8-10 minut louhovat. Může se konzumovat teplý i studený. Vhodný i na večer.

Upozornění: Nevhodné pro malé děti do 5 let, těhotné a kojící ženy.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: