Altevita směs esenciálních olejů POSITIVE MINDSET 10ml

Kód: AT45C9
Novinka Množstevní sleva
Značka: ALTEVITA
199 Kč 164 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
23.5.2024

Poslední náročná léta jsme čelili množství nečekaných problémů a starostí – zdraví, finance, krize ve vztazích.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Přichází rok, ve kterém chceme více radosti, více blahobytu, více výzev a posunů směrem vpřed. Jednoduše udělat čáru za minulostí, přestat se litovat, těšit se a věřit v lepší budoucnost.

Barvou roku 2023 podle Institutu barev je Viva Magenta – odvážná, pulzující, podporující nový příběh, posilující naši vnitřní sílu. Proto jsme se rozhodli v této barvě zvolit i tuto limitovanou etiketu.

Směs esencí je směsí pomeranče jako symbolu svěžesti a radosti, kadidla jako symbolu krásy těla i duše, borovice jako symbolu odolnosti a vytrvalosti, cypřiše jako esence nových začátků a citrónové trávy jako oleje životaschopnosti.

Ingredients: Orange sweet (Citrus aurantium dulcis), Frankincense (Boswelia carterii), Pine (Pinus sylvestris), Kypr (Cupressus Sempervirens), Lemongrass (Cymbopogon flexuosus)

Použití směsi – inhalace, odpařování, použití v domácnosti (dezinfekce, úklid, praní)

Důležité upozornění:

100% esenciální oleje jsou cenným darem přírody. Jsou ideálním pomocníkem v domácnosti, na cestách - jednoduše všude, kde oceníte příjemnou vůni a účinky esenciálních olejů. Vzhledem k jejich síle jsou určeny prioritně pro difúzování, inhalaci a ve správném ředění pro aplikaci na pokožku. Působí hlavně preventivně, nenahrazují žádná léčiva. Uvedené informace jsou naše a sdílené, proto doporučujeme, abyste si o každém esenciálním oleji udělali vlastní úsudek před jeho použitím, případně se informovali u odborného aromaterapeuta, kterému důvěřujete nakolik i názory a školy v rámci aromaterapie jsou různé. Esenciální oleje chraňte před dětmi.

Objem: 10 ml

Balení: tmavé sklo s uzávěrem na kapání

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: