Altevita Topné Svazky - Bílá Šalvěj 10cm

Kód: 3872
Novinka Množstevní sleva
Značka: ALTEVITA
198 Kč 164 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
23.5.2024

Salvia Apiana také známá jako šamanská, je rozšířena mezi domorodými obyvateli Střední Ameriky, kteří se věnují šamanismu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Svazky jsou ze stříbrnobílých listů rostliny Salvia Apiana, která roste na pobřeží Kalifornie. Je to posvátná bylina používaná šamany po celá staletí pro očistné obřady. Tímto se vyčistí nejen prostředí, ve kterém žijete, ale také mysl se všemi jejími myšlenkami. Bílá šalvěj má pronikavou štiplavou vůni. Kouř ze šalvěje je očistný a dezinfekční (působí proti virům i bakteriím), odpuzuje také hmyz.

Použití: Připravte si kromě šalvěje nehořlavou nádobu, zápalky nebo zapalovač, případně ptačí pero (nemusí být) na rozptylování kouře, písek nebo sůl.

Svazek se zapálí, krátce nechá rozhořet, následně se plamen sfoukne a nechá doutnat v ruce nebo v nádobce nebo v misce z nehořlavého materiálu. Kouř lze rozptýlit po místnosti rukou nebo ptačím peřím. K dosažení účinku postačí pár minut. Před provedením rituálu je vhodné místnost vyvětrat.

Očista prostor: Při vykouřování prostor procházíme po obvodu včetně všech koutů a výklenků, přičemž rozptylujeme kouř od stěny směrem do středu místnosti. Okna i dveře jsou zavřené.

Po skončení rituálu se svazek zahasí (např. udušením v misce s pískem nebo solí), konec odstřihne a zbytek svazku můžete použít příště. Svazek lze uhasit i vodou, následně lze svazek použít až po vysušení. Vykouřený prostor opusťte a nechte působit léčivý kouř alespoň 15 minut. Po této době můžete prostor opět vyvětrat.

Svazek lze použít nejen k očistě prostor, ale i očistu různých předmětů i osob. Vůně s kouřem podporuje zdraví, paměť, očišťuje tělo i mysl.

Očista osoby: Osoba, kterou jdete očistit se postaví s rozpaženýma rukama před Vás. Začněte jemnými pohyby pohybovat kouřícím svazkem od spodní části nohou až k vrcholu hlavy, přecházejte zepředu i zezadu, také kolem každého chodidla, pod pažemi a mezi nohama, kolem sluchů i obličeje.

Délka svazku je cca 10cm. Hmotnost cca 20g.

Upozornění:

Určeno výhradně k vykouření
Při manipulaci s ohněm dbejte opatrnosti
Skladujte v suchu, temnu a mimo dosah dětí

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: