COFFEEIN Italy - espresso směs zrnková káva 200g

Kód: 7923
Novinka Množstevní sleva
Značka: COFFEEIN
162 Kč
Skladem (5 ks)
Můžeme doručit do:
2.10.2023

Tuto kávu jsme vyvinuli tak, aby splňovala přísná kritéria certifikace „espresso italiano“. Blend ITALY je naše pocta pravému italskému espressu. Tato káva je dokonalá do autoamtických espresso kávovarů, ale samozřejmě také na tradiční espresso z pákového kávovaru.

Detailní informace

Detailní popis produktu

PRAVÉ ITÁLIE ESPRESSO

Káva ohromí na první pohled krásnou hustou cremou. V chuti se kloubí mohutné čokoládové a kakaové tóny. Dominuje v ní hořká čokoláda a kakao se špetkou kořeněné a kouřové dochuti.

Jelikož nejsme barbaři, tak se žádná olejová koupel nekoná. Víme, jak pražit kávu tmavší tak, aby nedošlo k pyrolýze a rozpadu cukrů v zrnu. Nemusíte se tedy obávat mastné a smradlavé kávy. Bude to znít jako klišé, ale Itálie je moderní tmavé pražení.

Pro koho je Italy? Pro lidi, kteří mají rádi hořkou a silnou kávu připravenou jako espresso. Narozdíl od italských směsí je ale Italy upražena tak, aby hořkost chuti tvořily zkaramelizované sacharidy v zrnu a ne spálené oleje, které vznikají přepražením.

75 % Arabika / 25 % Robusta
Espresso směs
Odstín pražení: Full City+
Velikost balení: 200 g (zrnková káva)
etiketa je vyrobena z recyklovaného kávového odpadu
Chuť kávy

Káva má mohutné a čokoládové tělo. V chuti dominuje hořká čokoláda a kakao se špetkou kořeněné a kouřové chuti, kterou tam najdeme díky Robustu. Acidita je téměř nulová. Dochuť kávy se nese také v čokoládovém duchu a je dlouhá a intenzivní.
Původ kávy

Blend je tvořen z mokro zpracovaných středoamerických káv a mokro zpracované indické robusty. Káva je složena z 50% Honduras Santa Rosa, z 25% Nicaragua Jinotega a 25% Indie Kaapi Royal Robusta. Ruční sběr i třídění.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: