HEM SEVEN CHAKRAS vonné tyčinky 1ks

Kód: 7657
Novinka Množstevní sleva
Značka: HEM
238 Kč 197 Kč bez DPH
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Mix vůní: Sahasrara, Ajna, Vishuddha, Anahta, Manipura, Swadhishthara, Muladhara

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vonné tyčinky 7 Čaker v dárkovém balení

Doba hoření cca 45 minut. Tyčinku umístěte do stojanu, zapalte a nechte tlet. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Souprava obsahuje 7 krabiček.

Krabička obsahuje 20 kusů tyčinek.

Složení: Bylinné složky, vonné oleje, bambusová štěpina.

Čakry

Korunní čakra (Sahasrara) - pozitivně ovlivňuje čisté vědomí, duchovní jednotu, meditace, karmu. Fialová barva symbolizuje tvořivost, nové začátky a poznání. Fialová v sobě kombinuje ohnivou vášeň červeného paprsku a intuici fialové barvy. Pomáhá nahlédnout do našich emocí a logiky, je barvou porozumění a sebepoznání.

Čakra Třetího oka (Ajna -čelní čakra) - pozitivně ovlivňuje intuici, vnitřní vedení, vědomí a dává do rovnováhy naše vlastní "já". Její barva je modrá – indigo, symbolizuje moudrost, otevřenost, srozumitelnost a pozitivní komunikaci.

Čakra hrdla (Vishuddha) – pozitivně ovlivňuje sebevyjadřování, komunikaci, nezávislost, plynulé myšlenky. Barva čakry Vishuddha je tyrkysová a symbolizuje rovnováhu, emoční stabilitu, harmonii a klid.

Čakra srdce (Anahata) – pozitivně ovlivňuje komplexní emoce, soucit, oddanost, bezpodmínečnou lásku a blahobyt. Barva této čakry je zelená, symbolizuje produktivitu, pokrok, prosperitu a materiální úspěch. Zelená je barvou růstu, ztělesněním životní síly zrození, vývoje a neustálé obnovy přírody.

Čakra solar plexu (Manipura) – pozitivně ovlivňuje komplexní emoce, osobní sílu, potlačuje strach, ovlivňuje názory. Její barva žlutá, symbolizuje optimismus, osvícení, vřelost a srozumitelnost. Žlutá je barvou příchozích a sílících slunečních paprsků a vřelosti, kterou s sebou přináší.

Sakrální čakra (Svadisthana) – pozitivně ovlivňuje základní emoce, vztahy, potěšení, radost a tvořivost. Její barva je oranžová, symbolizuje radost, přátelství, rodinnou pospolitost a fyzické potěšení. Oranžová je ideální barvou, pro svoji přirozenou sílu a působení.

Kořenová čakra (Muladhara) – pozitivně ovlivňuje sexualitu, smyslnost a touhu, stabilitu a pocit bezpečí. Její barva je červená, symbolizuje energii, vášeň, sílu, odvahu a lásku.

Použití: Tyčinku umístíme do stojanu, zapálíme, po několika sekundách sfoukneme a necháme tlet. Zapálenou tyčinku nenechávejte nikdy bez dozoru, chraňte před dětmi.

Vyrobeno: Indie

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: