Himálajské Solné Deo Mýdlo - Srdce 1ks

Kód: 4400
Množstevní sleva
Značka: AWM
132 Kč 109 Kč bez DPH
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Himálajské Solné Deo Mýdlo - Srdce je přírodní deodorant vyřezaný z přírodních kousků himálajských krystalů. Mýdlo obsahuje více než 84 druhů minerálů a stopových prvků jako je vápník, hořčík, draslík, měď a železo.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pro pokožku je krystalická sůl příjemná a vitalizující, jelikož minerály které obsahuje se přes pokožku snadno vstřebávají.

Díky přirozeným dezinfekčním účinkům má blahodárný vliv na pokožku a je vhodné pro každodenní použití. Udržuje přirozené Ph pokožky a působí protizánětlivě, dezinfikuje pokožku a působí proti akné.

V solném roztoku nemohou přežít žádné bakterie a proto je solné Deo Mýdlo osvědčeným deodorantem. Trocha soli z deo-krystalu v podpaží odstraní nepříjemný pach potu. Také odstraňuje nepříjemný pach nohou. Na místech ztvrdlé pokožky na chodidlech působí tření deo-krystalem velmi příznivě. Při tření deo-mýdlo svou hrubší strukturou povrchu ztvrdlou kůži z chodidel odstraňuje a zároveň svými solnými vlastnostmi zbývající kůži velmi pozitivně regeneruje.

Použití: navlhčete si ruce a třete v nich deo-mýdlo tak, jako u klasického mýdla. Sůl se ve vlažné vodě snadno rozpouští. Potom rozetřete rozpuštěnou sůl rukou po těle. Nenanášet na otevřené rány. Deo mýdlo uchovávejte na suchém místě, protože se ve vodě rozpouští.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: