MITO LIGHT® Horizontal Stand

Kód: 7394
Akce Novinka
Značka: MITO LIGHT®
8 900 Kč 7 355 Kč bez DPH
2-3 dny (>5 ks)
Můžeme doručit do:
22.4.2024

Tento multifunkční stojan na kolečkách je ideálním doplňkem k panelu MITO LIGHT, jelikož umožňuje jeho zavěšení v horizontální nebo vertikální poloze pro maximální zážitek z terapie červeným světlem.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tento všestranný stojan na kolečkách poskytuje optimální zážitek z terapie červeným světlem, což jej činí ideálním řešením pro fyzioterapeuty a maséry.

Ke stojanu jednoduše připojíte váš LED panel MITO LIGHT® s využitím speciálních držáků, přičemž máte možnost panel umístit horizontálně nebo vertikálně dle vašich potřeb.

Horizontální poloha je skvělá, preferujete-li terapii červeným světlem v ležící pozici. Díky kolečkům můžete stojan snadno posunout, například pod postel.

Stojan nabízí 5 různých výškových nastavení, umožňující umístění panelu ve výškách 80, 90, 100, 110 nebo 120 cm od země v horizontální pozici.

Podstavec na kolečkách má výšku 11,5 cm.

Pokud upřednostňujete terapii ve stoje, jednoduše nastavte stojan do vertikální polohy.

Kolečka jsou vybavena brzdným systémem, který zajistí, že stojan zůstane pevně na svém místě.

Kompatibilní modely MITO LIGHT® zahrnují:

- Expert 3.0
- Biohacker 3.0
- Mitohacker 3.0
- Expert 4.0
- Biohacker 4.0
- Mitohacker 4.0

Zajímavostí je, že na stojan lze připojit i dva identické modely, ať už je to 2x Expert 4.0, 2x Biohacker 4.0, 2x Expert 3.0, nebo 2x Biohacker 3.0, čímž se otevírají další možnosti pro vaši terapii.

Představuje skvělé řešení pro fyzioterapeuty nebo maséry!

Důležité upozornění: Většina zákazníků nevyužívá stojan spolu se svým panelem a jeho použití není v žádném případě nezbytné. Každý panel je vybaven bohatým sortimentem příslušenství pro různé způsoby zavěšení, takže nemusíte mít obavy, že by používání bez stojanu snížilo kvalitu vaší terapie červeným světlem.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: