Organic India Flexibility – zdravé klouby, artritida, revmatismus 60 kapslí

Kód: 8883
Novinka Množstevní sleva
Značka: Organic India
373 Kč 308 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
25.7.2024

Flexibility je přírodní bylinný přípravek regeneračně působící na zdraví kloubů. Přispívá ke snižování zánětu a tuhosti v kloubech, příznivě ovlivňuje jejich pohyblivost a zároveň působí na zmírnění svalových křečí.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Přírodní bylinný přípravek Flexibility regeneruje klouby a pomáhá je udržovat zdravé. Snižuje záněty a ztuhlost kloubů, příznivě ovlivňuje jejich pohyblivost a zároveň působí na zmírnění svalových křečí. Obsahuje výtažky z kořene byliny Cyperus rotundus, která je zkoumána pro své protizánětlivé účinky již třicet let. Prokazatelný účinek byl zjištěn zejména při artritidě. Byliny Ašvaganda a Tulsi působí protistresově, protizánětlivě a analgeticky. Všechny tyto byliny velmi příznivě ovlivňují léčbu artritidy.

Přípravek působí dlouhodobě a ze začátku jej lze kombinovat s rychle působícími analgetiky. Při dlouhodobějším užívání (1 měsíc až rok) se projevuje jeho výrazný účinek při onemocnění kloubů.

Způsob užívání Flexibility

Jsou účinnější tobolky, prášek nebo čaj?

Platí, že nejefektivnější a nejúčinnější forma užívání ajurvédských bylin jsou tobolky. Tobolková forma má vyšší účinnost kvůli postupnému uvolňování obsahu tobolky v trávicím traktu, díky čemuž není třeba užívat vysoké množství byliny jako například u prášků (churna) nebo čajů. Samotná kapsle je z rostlinné celulózy, nijak tak nezatěžuje trávení a je vhodná iv případě introlerancí, například celiakie.

Jsou účinnější drcené byliny nebo extrakty?

V případě ajurvédských bylin doporučujeme užívat vždy v první řadě drcené byliny. Extrakty jsou ve většině případů připravovány z méně kvalitních bylin a nedisponují proto ani BIO či EKO certifikáty, stejně tak jsou ve většině případů také méně účinné. Do naší nabídky vybíráme vždy v první řadě drcené byliny, protože jde o v ajurvédě tradiční a kvalitnější formu.

Jak mám užívat Flexibility?

Obecně doporučujeme v případě méně závažných potíží nebo při preventivním užívání dávkování 1 kapsle 2krát denně. Pokud je to nutné, lze dávkování zvýšit.

V případě akutních nebo přetrvávajících potíží doporučujeme dávkování 2 kapsle 2krát denně.

Složení

Musta – Šachor hlíznatý (Cyperus rotundus) oddenek 200 mg,
Ašvaganda – Withania opojná (Withania somnifera) kořen 65 mg,
Guduči – Tinospora srdcolistá (Tinospora cordifolia) stonek 35 mg,
Tulsi – Bazalka posvátná (Ocimum sanctum) listy 30 mg,
tobolky z rostlinné celulózy

Dávkování

1 až 2 tobolky dvakrát denně spolu s jídlem.

Doporučuje se užívat nejméně tři měsíce. Může se užívat dlouhodobě.

Při osteopenii, osteoporóze, artritidě, bolesti kostí nebo nedostatku vápníku doporučujeme užívat spolu s kapslemi Osteoseal.

Balení

60 vegetariánských bezlepkových kapslí

Další informace

Země původu
Indie

Všechny byliny použité v našich ajurvédských produktech byly vypěstovány na ekologických farmách v Indii a splňují certifikáty BIO kvality a ekologického zemědělství.

Nepřekračujte doporučené dávkování. Nepoužívejte jako náhradu pestré stravy. Přípravek není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Uchovejte mimo dosah malých dětí. Skladujte na chladném a suchém místě. Nevystavujte slunečnímu záření.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: