Superstrava Supercoffee Espresso 1kg

Kód: 1148
Tip Množstevní sleva
Značka: Superstrava
595 Kč 492 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
19.6.2024

Vstávejte každý den s radostí díky kvalitní zrnkové kávě Supercoffee Espresso. Dodá vám energii na celý den a sametovou chutí s příjemnou hořkostí uspokojí i vaše chuťové pohárky. Kromě toho má i příjemné aroma a každý šálek bude navrchu pokryta účinnou pěnou. Zkrátka espresso přesně takové, jaké mě být.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Je upražená z nejkvalitnějších kávových zrn směsi odrůd Arabica a Robusta, jejichž původ sahá do zemí jako Nicaragua, Brazílie, Honduras či Vietnam. Proces pražení probíhá pod dohledem zkušených odborníků na území Slovenska. Každý den je kontrolována její kvalita a při pražení jsou dodržovány ty nejvyšší kvalitativní standardy. Během tohoto procesu se v kávových zrnech hromadí lahodná krémová chuť a aroma, která se následně hned po vypití prvního doušku kávy krásně rozplyne na jazyku a zanechá po sobě dlouhý, ale příjemný dozvuk hořkosti.

Každodenní servírování kávy připravené z čerstvých kávových zrn má řadu skvělých výhod. Oproti mleté ​​kávě je totiž zrnková káva mnohem více nabitá původní chutí a aroma, kterou získala při procesu pražení. Ta se tam navíc zachovává jen určitý čas a tak je velmi důležité kávu připravovat bezprostředně potom, jak ji pomelete.

Využít k tomu můžete elektrický mlýnek a pomocí pákového kávovaru pak připravíte to pravé espresso ze špičkové zrnkové kávy Supercoffee espresso. Zvolte si tloušťku mletí a experimentujte, dokud nenajdete tu nejvhodnější chuť. Pokud se považujete za pravého kávového fajnšmekry, manuální pákový kávovar by ve vaší výbavě neměl chybět.

V úvahu připadá i příprava přes automatický kávovar. Zrnkovou kávu Supercoffee espresso nasypete do zásobníku, nastavíte chuť a intenzitu podle vašich preferencí a lahodné espresso je na světě.

Mýty o tom, že káva na lidský organismus ovlivňuje negativně jsou již dávné vyvrácené a vědecky byly prokázány fakta, která potvrzují přesný opak. V kávových zrnech se totiž nacházejí téměř dvě stovky látek s pozitivními účinky na lidský organismus. Jsou to zejména takové, které zabezpečují prevenci vůči kardiovaskulárním a nádorovým onemocněním, ale například i Parkinsonovy či Alzheimerově chorobě.

Kofein, který káva obsahuje má navíc povzbuzující účinky, podporuje bdělost a zvyšuje jak tělesnou, tak i duševní výkonnost. Je však třeba dbát na přiměřené denní množství v rozmezí 2 až 4 šálky denně, při předávkování totiž může působit kontraproduktivně.

Pokud první myšlenka, která vám ráno napadne směřuje na šálek výborné kávy, díky Supercoffee Espresso bude vstávání každý den hezčí - objevte její lahodnou krémovou chuť s příjemným hořkým dozvukem.

Váha: 1kg

Země původu: Nicaragua, Brazílie, Honduras, Vietnam.

Pražené na Slovensku.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: