Organic India Lipid Care – zdravá hladina cholesterolu 60 kapslí

Kód: 8881
Novinka Množstevní sleva
Značka: Organic India
373 Kč 308 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
18.4.2024

Tobolky Lipid Care pomáhají udržovat zdravé srdečně-cévní funkce a normální hladinu cholesterolu. Sestávají ze známých bylin, které jsou užitečné při prevenci a léčbě zvýšené hladiny lipidů as tím spojených komplikací.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Lipid Care pomáhá při zvýšené i snížené hladině cholesterolu v krvi a podporuje tak správnou funkci kardiovaskulárního systému.
Způsob užívání Lipid Care

Jsou účinnější tobolky, prášek nebo čaj?

Platí, že nejefektivnější a nejúčinnější forma užívání ajurvédských bylin jsou tobolky. Tobolková forma má vyšší účinnost kvůli postupnému uvolňování obsahu tobolky v trávicím traktu, díky čemuž není třeba užívat vysoké množství byliny jako například u prášků (churna) nebo čajů. Samotná kapsle je z rostlinné celulózy, nijak tak nezatěžuje trávení a je vhodná iv případě introlerancí, například celiakie.

Jsou účinnější drcené byliny nebo extrakty?

V případě ajurvédských bylin doporučujeme užívat vždy v první řadě drcené byliny. Extrakty jsou ve většině případů připravovány z méně kvalitních bylin a nedisponují proto ani BIO či EKO certifikáty, stejně tak jsou ve většině případů také méně účinné. Do naší nabídky vybíráme vždy v první řadě drcené byliny, protože jde o v ajurvédě tradiční a kvalitnější formu.

Jak mám užívat bylinnou směs Lipid Care?

Obecně doporučujeme v případě méně závažných potíží nebo při preventivním užívání dávkování 1 kapsle 2krát denně. Pokud je to nutné, lze dávkování zvýšit.

V případě akutních nebo přetrvávajících potíží doporučujeme dávkování 2 kapsle 2krát denně.
Složení

Arjuna – Vrcholák arjuna (Terminalia arjuna) kůra 130 mg,
Harjor – Cisus čtyřhranný (Cissus quadrangularis) stonek 130 mg,
Amalaki – Embelika lékařská (Phyllanthus emblica) plod 45 mg,
Tulsi – Bazalka příjemná (Ocimum gratissimum) listy 45 mg,
tobolky z rostlinné celulózy
Dávkování

1 až 2 tobolky dvakrát denně spolu s jídlem.

Doporučuje se užívat nejméně tři měsíce. Může se užívat dlouhodobě.
Balení

60 vegetariánských bezlepkových kapslí
Další informace

Země původu
Indie

Všechny byliny použité v našich ajurvédských produktech byly vypěstovány na ekologických farmách v Indii a splňují certifikáty BIO kvality a ekologického zemědělství.

Na Slovensku byly výrobky registrovány na Úřadu veřejného zdravotnictví, což zaručuje čistotu jejich složení a zdravotní nezávadnost.

Nepřekračujte doporučené dávkování. Nepoužívejte jako náhradu pestré stravy. Přípravek není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Uchovejte mimo dosah malých dětí. Skladujte na chladném a suchém místě. Nevystavujte slunečnímu záření.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: