Superstrava Supercoffee Arabica 1kg

Kód: 1146
Novinka Množstevní sleva
Značka: Superstrava
648 Kč 536 Kč bez DPH
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Vychutnávejte si každý den kvalitní zrnkovou kávu Supercoffee Arabica. Její specifickou chuť a vůni s nádechem ovocné kyselosti si zamilujete už při prvním doušku. Ať už jste zkušený kávičkár nebo kávu pijete jen sporadicky, tuto lahodnou kávu s intenzivní chutí si jednoduše zamilujete.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Je upražená z těch nejkvalitnějších kávových zrn odrůdy Arabica pocházejících přímo z Hondurasu a Salvadoru. Samotný proces pražení probíhá na území Slovenska pod dohledem zkušených odborníků, kteří dennodenně kvalitu kávy kontrolují. Během procesu pražení se v kávových zrnech připravuje lahodná chuť a dokonalá aroma, která se vám bude po jejím vypití rozplývat na jazyku.

Přípravu kávy z čerstvých kávových zrn s sebou přináší řadu výhod. Po upražení se totiž látky v kávě uchovávají pouze na určitý čas. Po následném umletí se spustí proces oslabování a postupného ztrácení chuti a aroma. Kvůli tomu je důležité kávu připravovat bezprostředně potom, jak ji semele. Pomůže vám při tom elektrický mlýnek, pomocí kterého namelete přesně tolik kávy, kolik budete potřebovat. Nejlepší účinek a chuť z ní dostanete přípravou přes pákový kávovar, který by neměl chybět ve výbavě pravého fajnšmekry a každé dobré kavárny.

V úvahu připadá i příprava pomocí automatického kávovaru s integrovaným mlýnkem, který vám kávu zhotoví přesně podle vašich preferencí. Většina z nich umožňuje nastavit tloušťku mletí nebo třeba intenzitu či sílu aroma připravované kávy.

Od dávných dob je známo, že káva má prospěšné účinky pro lidský organismus. Mýty o tom, že tomu tak není se nepotvrdily. Právě naopak, v kávových zrnech se nacházejí téměř dvě stovky látek, které mají pozitivní účinky. Jde zejména o takové, které zajišťují prevenci vůči kardiovaskulárním a nádorovým onemocněním, ale i Parkinsonovy či Alzheimerově chorobě.

Kofein obsažený v kávě má ​​navíc povzbuzující účinky, podporuje bdělost a zvyšuje tělesnou výkonnost. Je však třeba dbát na správné dávkování. Zrnková káva obsahuje obecně více kofeinu a proto je přiměřený denní dávka v rozmezí od 2 do 4 šálků. Při automatických kávovarech závisí také na tom, jakou intenzitu nastavíme.

Pokud si nevíte představit den či ráno bez vypití šálku té nejkvalitnější kávy, Supercoffee Arabica bude jako stvořená pro vás - poznejte její lahodnou chuť a nasávejte intenzivní aroma.

Váha: 1kg

Země původu: Salvador, Honduras ORG. Pražené na Slovensku.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: